Poród drogami natury w położeniu miednicowym

Termin: 05.10.2022

Cena:

• 300 zł (w formie on-line)
  • 380 zł (stacjonarnie)
Czy jest sens wskrzeszać i doskonalić zanikającą sztukę przyjmowania porodów miednicowych w czasach, kiedy znaczna część takich ciąż jest rozwiązywana przez cięcie cesarskie? Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ:

• wciąż pojawiają się pacjentki, które przybywają do szpitala w zaawansowanym porodzie miednicowym, a wówczas cięcie cesarskie nie jest wskazane,
  • w porodzie ciąży mnogiej drugi bliźniak może przyjąć takie położenie,
  • nadal istnieją pacjentki, które chcą urodzić drogami natury, mimo że dziecko jest w takiej pozycji i warto odpowiedzieć na ich potrzeby.

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu, jeśli chcą Państwo się dowiedzieć, jak bezpiecznie poprowadzić taki poród, jak identyfikować potencjalne ryzyko i jak je minimalizować, używając stosownych manewrów. Podnosząc nasze kwalifikacje, doskonaląc umiejętności, obniżamy nasz poziom lęku, co z kolei umożliwia klarowne myślenie w stresującej sytuacji.

Czas trwania kursu

Zajęcia teoretyczne Zajęcia praktyczne
6 godz. - 6 godz.

Aby zapisać się na kurs należy przejść do formularza zgłoszeniowego:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY lub zapisać się poprzez System Monitorowania Kształcenia (SMK):
SYSTEM MONITOROWANIA KSZTAŁCENIA (SMK)

Informacje o kursach: tel. 788 955 015, szkolenia@szpitalzelazna.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.