Szkoła Rodzenia Zosieńka

Uprzejmie informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną Szkoła Rodzenia Zosieńka działa w formie on-line.

Zapraszamy!

szkoła rodzenia online

szkoła rodzenia on-line - szczegóły oferty

Proponujemy Państwu udział w nieodpłatnych zajęciach Szkoły Rodzenia Zosieńka organizowanych przez Szpital św. Zofii

Zajęcia finansuje Miasto Stołeczne Warszawa

Zapraszamy Panie, które spełniają jeden z poniższych warunków:

• są zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie m. st. Warszawy
  • mają zaświadczenie o pobycie w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w innej placówce opiekuńczej na terenie m.st. Warszawy lub takiej, z którą m.st. Warszawa podpisało właściwą umowę
  • zamieszkują na terenie m.st. Warszawy i rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym na terenie m.st. Warszawy

Program jest realizowany w ciągu 5 tygodni. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Każde spotkanie trwa 3 godziny.

Na zajęcia zapraszamy od 27/28 tygodnia ciąży tak, aby można było je ukończyć nie później niż 3-4 tygodnie przed wyznaczonym terminem porodu.
Szkoła Rodzenia Zosieńka
PROGRAM I TERMINY

ZOBACZ

Na pierwsze zajęcia należy przynieść:

• zaświadczenie od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach
  • dowód osobisty
  • wygodny strój do ćwiczeń dla kobiet w ciąży (ćwiczenia gimnastyczne odbywają się jedynie podczas pierwszych zajęć)

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

W trosce o zapewnienie intymności naszym pacjentkom, nie ma możliwości zwiedzania Szpitala w trakcie kursu.

Polecamy Dni Otwarte w Szpitalu św. Zofii

Wielkość fontu