fbpx

Próba porodu – warsztat

Próba porodu

Zapraszamy serdecznie wszystkich przyszłych Rodziców, którzy jeszcze lepiej pragną przygotować się na powitanie na świecie nowego członka rodziny na STACJONARNE warsztaty "Próba porodu". Oferują one możliwość zdobycia wiedzy na temat radzenia sobie z trudami i radościami porodu. Są dopełnieniem PRAKTYCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI szkoły rodzenia, jak również odświeżeniem wiadomości dla rodziców „rodzących” po raz kolejny.

Próba porodu. Program warsztatów

Podczas warsztatów nauczymy Cię, jak korzystać z piłki porodowej, jaka jest rola partnera przy porodzie oraz jak ułatwić dziecku przyjście na świat. Ponado podczas warsztatów będzie możliwość przećwiczenia technik oddechowych wykorzystywanych w trakcie porodu oraz partnerzy nauczą się się prostych technik masażu pleców i stóp. Codzienny masaż, jeszcze na kilka tygodni przed porodem wpływa bardzo korzystnie na stan kobiety, a partnerowi pozwala na doskonalenie umiejętności, tak, aby był gotów na czas porodu.

W programie m.in.:

  • Pozycje porodowe
  • Proste techniki masażu
  • Nauka prawidłowego oddechu
  • Metody łagodzenia bólu porodowego

Jak się przygotować do zajęć?

Najkorzystniejszy czas do udziału w warsztatach to III trymestr ciąży, a do warsztatów przygotuj butelkę wody i dobry humor!

Terminy i opłaty

Terminy najbliższych kursów:

  • 15.04.2023 godz. 10:30-13:30

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 1 os. 170zł, 2 os. 250zł.

Miejsce kursu:

  • Szpital św. Zofii

Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń na numer: +48 668 308 855 (pon- pt 10.00 – 15.00) lub napisz: dydaktyka@szpitalzelazna.pl.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT