Nasza oferta szkoleniowa

Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych powstał z myślą o profesjonalistach ze środowisk medycznych zainteresowanych samorozwojem oraz poszerzeniem kompetencji i doświadczeń zawodowych w zakresie opieki okołoporodowej.

Nasi wykładowcy to położne i lekarze - specjaliści z dziedziny położnictwa i ginekologii a także pielęgniarstwa, neonatologii, psychologii i fizjoterapii, z wieloletnim doświadczeniem, praktyczną wiedzą i umiejętnościami. Przez 9 lat funkcjonowania Ośrodek przeszkolił ponad 2000 położnych, pielęgniarek i lekarzy we wszystkich rodzajach kształcenia podyplomowego.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się autorskie kursy mające na celu wsparcie samodzielności zawodu położnej i poszerzenie możliwości rozwoju zawodowego, a także wspierające personel szpitali w dostosowywaniu funkcjonowania oddziału położniczo-ginekologicznego do obowiązujących norm i standardów.

POBIERZ KATALOG SZKOLEŃ NA 2022 R.

KURSY DLA POŁOŻNYCH – INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW INDYWIDUALNYCH:

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.edukacja.szpitalzelazna.pl w zakładce: Szkolenia medyczne lub zapisać się poprzez System Monitorowania Kształcenia (SMK).

Informacje o kursach: tel. 788 955 015, szkolenia@szpitalzelazna.pl.

KURSY DLA POŁOŻNYCH – INFORMACJA DLA SZPITALI I INNYCH INSTYTUCJI:

Aby zamówić szkolenie dla Państwa instytucji, prosimy o kontakt mailowy: szkolenia@szpitalzelazna.pl.

Wszystkie szkolenia dla położnych i lekarzy dostępne w naszej ofercie, dostosowane do Państwa potrzeb, możemy przeprowadzić także w miejscu wybranym przez zleceniodawcę, a zatem również w siedzibie Państwa jednostki na terenie całego kraju. Koszt kształcenia jest ustalany indywidualnie.

Uprzejmie informujemy, że Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odwołania bądź przeniesienia kursu na inny termin w przypadku nie zebrania się odpowiedniej ilości uczestników.

Uwaga! Położne, opłacające regularnie składki we właściwej według rejonu zatrudnienia Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych mogą ubiegać się o dofinansowanie kursów. Szczegółowe zasady dofinansowania znajdują się na stronie internetowej każdej Izby.