Warsztat: Jak w bezpieczny sposób prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży
Dla kogo?

Na warsztat zapraszamy nauczycieli jogi, położnych, fizjoterapeutów, nauczycieli pilates.

Forma warsztatów:

Teoria i praktyka

Tematyka:
  • Jak zadbać o bezpieczeństwo: co wolno, a czego należy unikać podczas praktyki jogi w ciąży?

• Jakie są sprawdzone i niezawodne ćwiczenia oraz pozycje jogiczne, które radzą sobie z typowymi dolegliwościami ciążowymi, a jednocześnie wpływają na komfort ciąży i porodu?

• Jak prawidłowo oddychać?

• Jakie techniki oddechowe są pomocne w trakcie ciąży i porodu?

• Jak wyciszyć i zrelaksować kobietę w ciąży?

• Jak w inspirujący i ciekawy sposób prowadzić zajęcia jogi w ciąży?

O tym wszystkim opowie Inga Izabela Dańkowska: pierwsza w Polsce nauczycielka jogi, która uzyskała Dyplom Nauczyciela British Wheel of Yoga ze specjalizacją: joga dla kobiet w ciąży oraz joga poporodowa. Wyszkolona w Wielkiej Brytanii, od stycznia 2013 prowadzi specjalistyczne zajęcia jogi dla kobiet w ciąży i po ciąży oraz warsztaty „Próba Porodu” w Szpitalu św. Zofii w Warszawie.

Zapisy już ruszyły (liczba miejsc ograniczona):

• Tel: 788 955 015
  • Koszt: 330zl
Miejsce, terminy i koszty:

Termin warsztatu:

• 19.11.2022, godz. 10:00-14:00

Koszt:

• 330 zł

Miejsce:

• Szpital św. Zofii, ul. Żelazna 90.